Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wakacje 2011 z Ośrodkiem Kultury - podsumowanie dwóch pierwszych tygodni lipca

Za nami dwa tygodnie wakacji. Jest to czas podsumowania zajęć, które odbywały się w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Instruktorzy Ośrodka Kultury w Niemodlinie w ramach zajęć przygotowali m.in. zabawy z językiem polskim, zajęcia i konkursy plastyczne oraz zajęcia i konkursy muzyczne. W luźnej atmosferze powstawały zabawne wierszyki, bajki, opowiadania, które z pomocą dorosłych układały dzieci. Tematem były oczywiście wakacje. Uczestnicy zajęć dzielili się swoimi wrażeniami z pierwszych wakacyjnych dni, brali udział w konkursach ortograficznych i zabawach językowych, a także rozwiązywali wszelkie zawiłości słowne, które kryje nasza polska mowa. Była to z pewnością wspaniała forma nauki i przyswajania wiedzy poprzez zabawę.
Niezmiennie wielkim powodzeniem wśród dzieci cieszyły się zajęcia plastyczne. Tematem były wakacje, słońce, kwiaty i wszystko, co kojarzy się z latem. Dzieciaki wykazywały się wielką pomysłowością tworząc rysunki, wydzieranki, kolorowanki.
Natomiast dla wszystkich, którzy kochają śpiewać, tańczyć, rywalizować i dobrze się bawić dużą atrakcją okazały się zajęcia i konkursy muzyczne, przede wszystkim karaoke, a także zabawa z piosenką i dyskoteka. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że możliwości wokalne dzieci korzystających z tego typu oferty, przygotowanej przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, są niezmierzone. Podczas dyskoteki i konkursów karaoke dzieci niemal wyrywały sobie mikrofon z rąk, by spróbować swoich sił jako wokaliści wykonując nie tylko najnowsze przeboje z repertuaru Dody, czy Feel, ale także starsze piosenki Czerwonych Gitar i Dwa Plus Jeden. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymały atrakcyjne nagrody. Dla uczestników dyskoteki przygotowano także słodki poczęstunek i napoje.

Od 18 do 29 lipca br. Ośrodek Kultury w Niemodlinie proponuje kolejne atrakcje dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z warsztatów plastycznych, które odbywać się będą w pracowni plastycznej Ośrodka Kultury oraz w plenerze - na terenach przy obiekcie.

Katarzyna Knieja

Wakacje 2011

 

Wersja XML