Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mikołajkowe warsztaty taneczne HIP-HOP z Pawłem Kokowskim - sobota 5 grudnia 2015

W sobotę 5 grudnia 2015 zapraszamy zespoły taneczne RYTMIX 1, 2, 3 na warsztaty taneczne z techniki hip-hop, które poprowadzi Paweł Kokowski.

Godziny zajęć
Rytmix 3 10:00-11:00
Rytmix 1 11:00-12:30
Rytmix 2 12:30-14:00

Prosimy o zabranie luźnych ubrań (spodnie dresowe) oraz butów z twardą podeszwą (np. trampki, tenisówki, adidasy - proszę nie zakładać baletek). Obecność, oczywiście, obowiązkowa.

PAWEŁ KOKOWSKI
Choreograf oraz tancerz związany z ruchem od prawie 20 lat. W tym czasie szkolił się w różnego typu technikach tańca współczesnego. Wystąpił w dwóch młodzieżowych musicalach wystawianych w Teatrze Capitol we Wrocławiu. Jednocześnie był tancerzem w przedstawieniu „Przygody Hucka Finna” wystawianym w Teatrze Polskim we Wrocławiu.
Podczas zdobywania wiedzy o tańcu współczesnym rozwijał swoje umiejętności w innych technikach. Przez pięć lat ćwiczył capoeirę. Artystycznie rozwijał się również jako mim oraz szczudlarz. Założyciel i choreograf Style Addicted Dance Crew. Instruktor laureatów wielu turniejów i festiwali tanecznych.
Od 10 lat prowadzi warsztaty w Polsce oraz za granicą: Czechy, Słowenia. Na swoich zajęciach stara się przekazać wiedzę oraz doświadczenie jak i jednocześnie dba o dobrą atmosferę. Kontraktowy tancerz Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu w przedstawieniu „Zaczarowane podwórko”. Z grupą super 6 zdobył na prestiżowej imprezie World of Dance w Berline 2 miejsce, a w Eindhoven wyróżnienie.

Kokowski.jpeg

Wersja XML