Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

@Puls Niemodlina - maj

Oddajemy w Wasze ręce kolejne, majowe, wydanie „Pulsu Niemodlina”.
Corocznie w maju, w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, odbywa się Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przedstawiamy Państwu szeroką relację z tego wydarzenia oraz bardzo interesujący wywiad z gościem Koncertu Laureatów – Grzegorzem Turnauem, wraz z jego autografem.
Ważnym wydarzeniem, które opisujemy, była promocja książki prof. Damiana Jerzego Tomczyka poświęcona losom absolwentów niemodlińskiego liceum. W nowym numerze „Pulsu Niemodlina” zamieszczamy również wywiad z autorem książki – prof. Damianem Jerzym Tomczykiem.
Jak zwykle, w naszym piśmie, nie brakuje spraw bieżących, ciekawostek historycznych i wydarzeń z życia przedszkoli, szkół i innych placówek kulturalno-oświatowych gminy Niemodlin (m.in. teksty poświęcone wydarzeniom związanym z 220 – tą rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz trwającym właśnie egzaminom maturalnym), a także ważnych relacji z przebiegu rozgrywek sportowych. Jak co miesiąc, razem z „Pulsem Niemodlina”, będą mogli Państwo przeczytać biuletyn gminy Niemodlin.
Zachęcamy wszystkich Państwa do lektury!

Z okazji Dnia Matki, który obchodzimy w maju, wszystkim mamom życzymy pociechy z dzieci, spełnienia marzeń, zdrowia nieustającego, wewnętrznego spokoju, zadowolenia z życia rodzinnego i zawodowego oraz wszystkiego, co przynosi radość i nadzieję.

Milusińskim, z okazji Dnia Dziecka, życzymy dużo słońca i uśmiechniętych buzi, aby każdy dzień był dla Was nową przygodą do odkrycia, a nauka i zdobywanie wiedzy stawało się przyjemnością

Redakcja

Wersja XML