Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Oceany

 • Werdykt Jury i galeria zdjęć XV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany"

  20 maja 2022 r.  na scenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie im Agnieszki Osieckiej młodzi wokaliści - uczestnicy XV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” prezentowali piosenki Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach i ciekawych interpretacjach. Wieczór zakończył się koncertem Mateusza Ziółko. Zapraszamy do zapoznania się z relacją, werdyktem jury oraz do obejrzenia zdjęć.
 • Lista osób zakwalifikowanych do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany" 2022

  W dniu 9 maja zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany" 2022. Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników konkursu. Informujemy jednocześnie, że kolejność występów podczas przesłuchań konkursowych będzie odbywać się według opublikowanych list.
 • Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY

  Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” organizowany jest od 2005 r. Celem konkursu jest popularyzacja twórczości polskiej poetki Agnieszki Osieckiej wśród młodzieży, a także zachęcenie jej do śpiewania piosenki z tekstem o wysokich walorach artystycznych. W konkursie biorą udział wokaliści w wieku 12 – 24 lata: kategoria I 12 -15 lat (roczniki 2002 – 2005), kategoria II 16 - 24 lat (roczniki 1993 – 2001). W konkursie uczestniczą tylko soliści.
 • OCEANY 2020 - 22 maja br. ODWOŁANE

  W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, podjęliśmy decyzję o odwołaniu zaplanowanego na maj br. XV Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Jeśli sytuacja pozwoli, konkurs i koncert laureatów odbędą się w późniejszym terminie, o czym Was niezwłocznie powiadomimy.
 • Oceany 2019 - werdykt i galeria zdjęć

  16 maja 2019 r. od rana na scenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie śpiewali młodzi wokaliści - uczestnicy XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Wieczorem, wybrani przez jury, wystąpili laureaci konkursu. Ze swoimi niezwykłymi interpretacjami znanych piosenek Agnieszki Osieckiej wystąpił również Marcin Januszkiewicz – artysta, który przewodniczył konkursowemu jury.
 • Lista zakwalifikowanych uczestników konkursu "Oceany" 2019

  Zakwalifikowani uczestnicy (nadesłana karta zgłoszenia wraz z akredytacją uznaną na koncie organizatora do dnia 7 maja br.) XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" 2019. Podana lista jest listą kolejności występów uczestników konkursu. Rozpoczynamy w czwartek 16 maja o godz. 9.00, od godz. 8.00 można sprawdzić podkłady. Wszelkie zapytania, wątpliwości i ew. pomyłki w pisowni nazwisk, piosenki lub kategorii prosimy kierować na maila: pulsniem@o2.pl lub telefonicznie.
 • Oceany 2019 - czwartek 16 maja

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz czternasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 16 maja od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 18.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Marcin Januszkiewicz. Artysta wystąpi z projektem „Osiecka po męsku”. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.
 • Koncert "Osiecka po męsku" Marcina Januszkiewicza - 16 maja 2019, godz. 18:00. Bilety 20 zł.

  W ramach koncertu laureatów XIV Ogólnopolskiego Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY 2019 wystąpi Marcin Januszkiewicz z projektem „Osiecka po męsku”. Koncert „Osiecka po męsku” to odważne, choć dalekie od estetyki szoku, wersje wielkich przebojów i piosenek mało znanych. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.  
 • OCEANY 2019 - 16 maja br. Regulamin i karta zgłoszenia - zapraszamy do udziału w konkursie!

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz czternasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 16 maja od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 18.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Marcin Januszkiewicz. Artysta wystąpi z projektem „Osiecka po męsku”.
 • Oceany 2017 - galeria zdjęć z występu laureatów i koncertu "Osiecka jazzowo"

  Przesłuchania młodych wykonawców odbywały się od godziny 9:00. Wieczorem przy pełnej publiczności na widowni wystąpili laureaci konkursu. Grand Prix konkursu "Oceany" 2017 zdobyła Marika Klarman z Wrocławia za wykonanie piosenki „To wszystko z nudów”. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów była Natalia Lubrano i Krzysztof Żesławski Quartet. Muzycy wystąpili z projektem "Osiecka jazzowo".
 • Lista zakwalifikowanych uczestników konkursu "Oceany" 2017

  Zakwalifikowani uczestnicy (nadesłana karta zgłoszenia wraz z akredytacją uznaną na koncie organizatora do dnia 4 maja br.) XIII Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" 2017. Podana lista jest też listą kolejności występów uczestników konkursu. Rozpoczynamy w piątek 12 maja o godz. 9.00, od godz. 8.00 można sprawdzić podkłady. Wszelkie zapytania, wątpliwości i ew. pomyłki w pisowni nazwisk lub kategorii prosimy kierować na maila: pulsniem@o2.pl lub telefonicznie. 
 • OCEANY 2017 - 12 maja br. Regulamin i karta zgłoszenia - zapraszamy do udziału w konkursie!

  Ośrodek Kultury w Niemodlinie już po raz trzynasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 12 maja o godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 19.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Natalia Lubrano i Krzysztof Żesławki Quartet.
Wersja XML