Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • IV Konkurs recytatorski wierszy Agnieszki Osieckiej, 7 października 2022 r.(piątek), godz. 10.00

  Zapraszamy do udziału w IV Konkursie recytatorskim wierszy Agnieszki Osieckiej, który odbędzie się w dniu 7 października 2022 r.  (piątek) o godz. 10.00. Zgłoszenia na podstawie wypełnionych, podpisanych kart należy dokonywać  na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej,  ul. Mikołaja Reja 1, 49-100 Niemodlin, tel. 774 606 096, e-mail: promocja@okniemodlin.org. Ostateczny termin zgłoszeń do 30 września 2022 r. do godz. 13:00.
 • IV Powiatowy Konkurs Plastyczny na ilustrację do wybranego wiersza Agnieszki Osieckiej

  Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym na ilustrację do wybranego wiersza Agnieszki Osieckiej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół z terenu powiatu opolskiego. Tematem przewodnim jest zilustrowanie dowolnie wybranego wiersza Agnieszki Osieckiej i złożenie osobiście lub pocztą  do Ośrodka Kultury w Niemodlinie wraz z kartą zgłoszenia do dnia 30 września br.
 • Zapisy na zajęcia rękodzieła dla dzieci (druga grupa).

  Informujemy, że przyjmujemy zapisy na zajęcia rękodzieła dla dzieci (druga grupa) w sekretariacie Ośrodka Kultury w Niemodlinie lub pod nr tel. 77 460 60 96. Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 13 października br. (czwartek) o godz.12.30.  Zajęcia poprowadzi instruktor: Monika Grębowiec. Zapraszamy.  
 • Fotorelacja obchodów Wojewódzkiego Święta Karpia „Karpionalia 2022", 1-2 października br.

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Wojewódzkiego Święta Karpia „Karpionalia 2022", które odbywało się w dniach 1-2 października br. na Zamku w Niemodlinie. Święto karpia rozpoczęło się paradą, w której wzięli udział mieszkańcy miasta i gminy Niemodlin  oraz wiele gminnych instytucji. Parada zakończyła się na Zamku niemodlińskim, gdzie na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji.
 • Wojewódzkie Święto Karpia Opolskiego, 1-2 października br.

  Gmina Niemodlin, Rybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna", Zamek Niemodlin oraz PGL LP Gospodarstwo Rybackie Niemodlin  zapraszają do udziału w Wojewódzkim Święcie Karpia Opolskiego w dniach 1-2 października br.. Impreza jest dofinansowana z Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014 -2020. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem parady i programem święta. Zgłoszenia na paradę prosimy kierować do naszego Ośrodka Kultury do dnia 26 września br. -  tel. 77 4606096. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.
 • Regulamin / Contest Rules KARPIK 2022

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Karpik 2022. Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. Liczy się data wpływu do organizatora. We invite you to take part in the Karpik 2022 competition. The deadline for submissions is September 30. The date of receipt by the organizer is what counts.  
 • Konkurs rysunkowy dla dzieci MAŁY KARPIK 2022

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym MAŁY KARPIK 2022. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Niemodlin oraz gmin: Lasowice Wielkie, Lewin Brzeski, Murów, Ozimek, Pokój, Popielów, Świerczów, Tułowice, Turawa, Zębowice. Uczestnicy oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych: - kategoria I: klasy 0-4, - kategoria II: klasy 5-6, - kategoria III: klasy 7-8. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie lub dostarczenie pracy wraz z kartą zgłoszeń uczestnika do dnia 30 września na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, ul. Mikołaja Reja 1, 49-100 Niemodlin.    
 • Zlot Food Trucków w Niemodlinie. Zapraszamy 15-16 października br. (sobota, niedziela)

  Już po raz kolejny Food Trucki zawitają do Niemodlina. Zapraszamy na mega kulinarną podróż dookoła ŚWIATA. Jak zwykle nie zabraknie:  street food'owych klasyków, smaków meksyku i dalekiej Azji, słodkości, vege szamki, piwka rzemieślniczego, innych rarytasów.  Zapraszamy w dniach 15-16 października 2022 r. (sobota, niedziela) - parking przy Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, ul. Mikołaja Reja 1.  
 • Dostosowanie widowni i sceny Ośrodka Kultury w Niemodlinie do wymogów ppoż.

  Ostatnim elementem przebudowy Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. A. Osieckiej, ale najważniejszym z punktu widzenia widzów oraz funkcjonalności obiektu, jest przebudowa widowni i sceny Ośrodka. Celem projektu jest dostosowanie widowni, sceny i jej tzw. kieszeni do wymogów ppoż. wraz z wymianą wyeksploatowanej instalacji, urządzeń i sprzętu scenicznego, oświetleniowego oraz nagłośnieniowego. Umowę zawarto 4 sierpnia 2022 roku, z konsorcjum firm: BSC System Sp. z o.o., z Warszawy oraz E.S.S. – Audio Sp. z o.o., z Łomianek.
 • Relacja z wakacyjnych zajęć w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej

   Podczas wakacji w naszym ośrodku odbywały się zajęcia plastyczne, instrumentalne, zajęcia rękodzieła, gry i zabawy animacyjne na świeżym powietrzu z animatorem „Figielkiem", spektakle teatralne oraz projekcje filmowe. Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (zadanie realizowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii).
Wersja XML