Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Dostosowanie widowni i sceny Ośrodka Kultury w Niemodlinie do wymogów ppoż.

  Brak opisu obrazka
  Ostatnim elementem przebudowy Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. A. Osieckiej, ale najważniejszym z punktu widzenia widzów oraz funkcjonalności obiektu, jest przebudowa widowni i sceny Ośrodka. Celem projektu jest dostosowanie widowni, sceny i jej tzw. kieszeni do wymogów ppoż. wraz z wymianą wyeksploatowanej instalacji, urządzeń i sprzętu scenicznego, oświetleniowego oraz nagłośnieniowego. Umowę zawarto 4 sierpnia 2022 roku, z konsorcjum firm: BSC System Sp. z o.o., z Warszawy oraz E.S.S. – Audio Sp. z o.o., z Łomianek.
  Data publikacji:
 • Regulamin / Contest Rules KARPIK 2022

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Karpik 2022. Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. Liczy się data wpływu do organizatora. We invite you to take part in the Karpik 2022 competition. The deadline for submissions is September 30. The date of receipt by the organizer is what counts.  
  Data publikacji:
 • Konkurs rysunkowy dla dzieci MAŁY KARPIK 2022

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym MAŁY KARPIK 2022. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Niemodlin oraz gmin: Lasowice Wielkie, Lewin Brzeski, Murów, Ozimek, Pokój, Popielów, Świerczów, Tułowice, Turawa, Zębowice. Uczestnicy oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych: - kategoria I: klasy 0-4, - kategoria II: klasy 5-6, - kategoria III: klasy 7-8. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie lub dostarczenie pracy wraz z kartą zgłoszeń uczestnika do dnia 30 września na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, ul. Mikołaja Reja 1, 49-100 Niemodlin.    
  Data publikacji:
 • Relacja z wakacyjnych zajęć w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej

  Brak opisu obrazka
   Podczas wakacji w naszym ośrodku odbywały się zajęcia plastyczne, instrumentalne, zajęcia rękodzieła, gry i zabawy animacyjne na świeżym powietrzu z animatorem „Figielkiem", spektakle teatralne oraz projekcje filmowe. Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (zadanie realizowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii).
  Data publikacji:
 • Relacja z pierwszego tygodnia wakacji w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej - galeria zdjęć

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego tygodnia wakacji w naszym ośrodku. W ramach projektu odbywały się zajęcia nauki gry na pianinie, zajęcia rękodzieła dla dzieci, odwiedził nas animator Figielek, oraz Opolskie Kino Objazdowe z filmem „Yakari i wielka podróż". Zadanie realizowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z pokazu grup tanecznych RYTMIX z dnia 23 czerwca br.

  Brak opisu obrazka
  W dniu 23 czerwca br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie odbył się pokaz grup tanecznych RYTMIX z choreografiami tanecznymi opracowanymi w ciągu ostatniego roku. Brawurowe występy młodych tancerzy wywołały ogromny entuzjazm widowni i wiele uśmiechów. Prowadzenie zajęć i przygotowanie grup: Karolina Lukoszek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
  Data publikacji:
 • Koncert wokalistów Sceny Muzycznej z dnia 19.06.2022 r. - Galeria zdjęć

  Brak opisu obrazka
  W dniu 19.06.2022 r. na scenie sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert wokalistów Sceny Muzycznej podsumowujący dwa lata pracy. Nasi wokaliści zaprezentowali piękne, poetyckie i wzruszające utwory polskich artystów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Prowadzenie zajęć: Katarzyna Paszula, akompaniament : Paweł Ostrowski. 
  Data publikacji:
 • Galeria zdjęć z podsumowania zajęć instrumentalnych (gitara, pianino) z dnia 22 czerwca br.

  Brak opisu obrazka
  W dniu 22 czerwca br. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert podsumowujący zajęcia instrumentalne  gitary i pianina. Uczestnicy zajęć zaprezentowali utwory , których nauczyli się w trakcie roku nauki. Prowadzenie zajęć pianina: Paweł Ostrowski, gitary: Paweł Kaliciński. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
  Data publikacji:
 • Galeria zdjęć z koncertu Studia Piosenki z dnia 22 czerwca br.

  Brak opisu obrazka
  W dniu 22 czerwca br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert wokalistów Studia Piosenki podsumowujący rok pracy. Wokaliści zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar w bardzo ciekawych aranżacjach.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Prowadzenie zajęć: Magdalena Krzemień
  Data publikacji:
 • Pokaz dla rodziców grup tańca nowoczesnego z elementami rytmiki i baletu dla przedszkolaków - galeria zdjęć

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu dla rodziców grup tańca nowoczesnego z elementami rytmiki i baletu dla przedszkolaków., który odbył się w dniu 14 czerwca br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Prowadzenie zajęć: Marta Helińska.  
  Data publikacji:
 • Galeria zdjęć z premiery przedstawienia „Poprawka" grupy teatralnej Persona Grata

  Brak opisu obrazka
  W dniu 8 maja br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbyła się premiera przedstawienia  „Poprawka" grupy teatralnej Persona Grata w reżyserii Małgorzaty Dolak - instruktora prowadzącego zajęcia teatralne w naszym ośrodku. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z koncertu duetu - Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia, wokalistów Sceny Muzycznej

  Brak opisu obrazka
  W dniu 26 maja br. na scenie sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert duetu Sceny Muzycznej - Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia. Przygotowanie muzyczne - Katarzyna Paszula, akompaniament - Paweł Ostrowski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.    
  Data publikacji:
 • Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Wiosna w obiektywie" - protokół Jury

  Brak opisu obrazka
  W dniu 20 czerwca br. zakończyła się kolejna edycja Konkursu Fotograficznego przeprowadzonego w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Wiosna w obiektywie". Odbiór nagród odbędzie się w dniu 30 czerwca (czwartek) w sekretariacie ośrodka w godz. 8.00 - 15.00. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu i obejrzenia nagrodzonych zdjęć. 
  Data publikacji:
 • Oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej

  Brak opisu obrazka
  Przyjmujemy zapisy na zajęcia wakacyjne w Ośrodku Kultury w Niemodlinie w godz. 8.00 - 15.00 w sekretariacie ośrodka oraz telefonicznie - tel. 77 460 60 96. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. 
  Data publikacji:
 • Wernisaż wystawy prac sekcji plastycznej w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, 19.06.2022 r. (niedziela)

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy na wernisaż wystawy prac sekcji plastycznej, która odbędzie się w dniu 19 czerwca br. (niedziela), o godz. 16.00 w holu wystawowym Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Prowadzenie zajęć i przygotowanie: Michał Graczyk.
  Data publikacji:
 • Animacje, gry i zabawy z Figielkiem, 12 lipca (wtorek), godz. 16.00

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej zaprasza wszystkie dzieci na wspaniałą wakacyjną zabawę -  animacje, gry i zabawy przy muzyce z Figielkiem  w dniu 12 lipca (wtorek) o godz. 16.00. 
  Data publikacji:
Wersja XML