Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Rodzinny Wieczór Kolęd, 26.01.2022 r. (środa), godz. 18.30

  Brak opisu obrazka
  Studio Piosenki naszego ośrodka zaprasza swoich najbliższych na Rodzinny Wieczór Kolęd. Koncert dedykowany rodzinom wokalistów.   Przygotowanie i prowadzenie: Magdalena Krzemień. Brak wejściówek.
  Data publikacji:
 • Koncert walentynkowy z włoskimi przebojami „An Dreo e Karina”, 6 lutego br., godz.16.00 (sala widowiskowa)

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy na walentynkowy koncert zespołu „An Dreo e Karina” - w największych przebojach włoskiego duetu Al Bano & Romina Power - „Felicita", który odbędzie się 6 lutego (niedziela) o godz. 16.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 24  stycznia br. (poniedziałek) w sekretariacie ośrodka od godz. 8.00 - 15.00.     
  Data publikacji:
 • Nowa oferta zajęć w naszym ośrodku. Przyjmujemy zapisy na zajęcia JOGI.

  Brak opisu obrazka
  Nowa oferta zajęć w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy na zajęcia JOGI dla dzieci przedszkolnych, szkolnych, młodzieży, dorosłych i rodziców z dziećmi od pierwszego roku życia. ZAPISY TELEFONICZNE: tel. 696 604 209  - instruktor jogi dla dzieci i dorosłych  
  Data publikacji:
 • Gminny Konkurs Recytatorski „Miłość jest wśród nas" - 18 lutego 2022 r. (piątek), godz. 10.00

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Miłość jest wśród nas”. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dn. 15 lutego do sekretariatu ośrodka lub przesłanie na adres: promocja@okniemodlin.org.
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z Koncertu Noworocznego Teatru Muzycznego Orpheum

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Koncertu Noworocznego Teatru Muzycznego Orpheum Nairy Ayvazyan, który odbył się w dniu 9 stycznia br. w sali widowiskowej naszego ośrodka.
  Data publikacji:
 • Koncert Noworoczny Teatru Muzycznego Orpheum - 9 stycznia 2022 r. (niedziela), godz.16.00

  Brak opisu obrazka
  Wyjątkowa propozycja Teatru Muzycznego Orpheum Nairy Ayvazyan. Artystka oraz jej goście zaprezentują się w rewii noworocznych przebojów. Bezpłatne wejściówki dostępne od 6 grudnia w sekretariacie Ośrodka Kultury w Niemodlinie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.
  Data publikacji:
 • Brak wejściówek na Koncert Noworoczny

  Brak opisu obrazka
  Informujemy , że nie ma już dostępnych wejściówek na  „Koncert Noworoczny" Teatru Muzycznego Orpheum Nairy Ayvazyan.
  Data publikacji:
 • Najlepsze życzenia z okazji nachodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2022

  Brak opisu obrazka
  Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji, wiary i nadziei w nadchodzącym Nowym Roku składa Katarzyna Paszula - dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej wraz z pracownikami.
  Data publikacji:
 • INFORMACJA

  Informujemy, że Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej  w dniach 24 grudnia 2021 r. (piątek) i 3 stycznia 2022 r. (poniedziałek) będzie zamknięty. Wznowienie zajęć po przerwie świątecznej - 4 stycznia 2022 r.
  Data publikacji:
 • Kolejny sukces naszej sekcji plastycznej

  Brak opisu obrazka
  Miło nam poinformować, że na XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Witaj, gwiazdko złota” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach, w gronie nagrodzonych znalazły się uczestniczki naszego ośrodka.
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z warsztatów kulinarnych „ Z KARPIEM w SMAK"

  Brak opisu obrazka
  W dniu 13 grudnia br. Rybacka Lokalna Grupa Działania „Opolszczyzna"  przeprowadziła w naszym ośrodku warsztaty kulinarne Z karpiem w smak! Uczestnicy warsztatów, w sympatycznej i wesołej atmosferze, poznawali tajniki wiedzy kulinarnej oraz sposoby oprawiania i przygotowania potraw z opolskiego karpia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów.
  Data publikacji:
 • Konkurs plastyczny Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Brak opisu obrazka
  Rybacka Lokalna Grupa Działania „Opolszczyzna" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „My i Ryby"  dla uczniów szkół podstawowych organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zgłoszenie prac do 31 grudnia br.  
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z koncertu Kwartetu Angelus

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu kwartetu „Angelus", który odbył się 5 grudnia br. w sali widowiskowej naszego ośrodka.
  Data publikacji:
 • Wydarzenie kulturalne i promocyjne w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

  Brak opisu obrazka
  Wspólnie z Parafią Rzymsko - Katolicką w Niemodlinie, Urzędem Miejskim w Niemodlinie, Fundacją Zamku Książęcego 1313 oraz z Biblioteką Miejsko - Gminną pracujemy nad wnioskami „In Nemodlina Villa Nostra" oraz „Niemodlin - dodaj do ulubionych", które chcemy złożyć w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.
  Data publikacji:
 • Kolejny sukces naszej sekcji plastycznej! Praca Zosi Drabik nagrodzona

  Brak opisu obrazka
  Miło nam poinformować, że w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Konik polny i mrówka, czyli bajki Jeana de La Fontaine’a”, w gronie laureatów w kategorii wiekowej 11-14 lat III nagrodę zdobyła Zofia Drabik z sekcji plastycznej naszego Ośrodka Kultury. 
  Data publikacji:
 • Katalog XIX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2021

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia prac z tegorocznej edycji konkursu.  
  Data publikacji:
Wersja XML