Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej

  Brak opisu obrazka
  Przyjmujemy zapisy na zajęcia wakacyjne w Ośrodku Kultury w Niemodlinie w godz. 8.00 - 15.00 w sekretariacie ośrodka oraz telefonicznie - tel. 77 460 60 96. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. 
  Data publikacji:
 • Animacje, gry i zabawy przy muzyce z Figielkiem, 6 lipca (środa), godz. 16.00

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej zaprasza wszystkie dzieci na wspaniałą wakacyjną zabawę -  animacje, gry i zabawy przy muzyce z Figielkiem  w dniu 6 lipca (środa) o godz. 16.00. 
  Data publikacji:
 • Zapraszamy na projekcję filmu dla dzieci „Yakari i wielka podróż", 7 lipca br. o godz. 16.30

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej zaprasza dzieci na projekcję filmu animowanego „Yakari i wielka podróż", która odbędzie się w dniu 7 lipca br. o godz. 16.30 w sali widowiskowej ośrodka. Zapraszamy.
  Data publikacji:
 • Animacje, gry i zabawy z Figielkiem, 12 lipca (wtorek), godz. 16.00

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej zaprasza wszystkie dzieci na wspaniałą wakacyjną zabawę -  animacje, gry i zabawy przy muzyce z Figielkiem  w dniu 12 lipca (wtorek) o godz. 16.00. 
  Data publikacji:
 • Spektakl teatralny dla dzieci „Piraci i wyspa skarbów", 13 lipca (środa), godz. 12.00. Wstęp wolny

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej oraz Profilaktyczno - Edukacyjny Teatr Dzieci i Młodzieży „Blaszany bębenek" zaprasza dzieci na spektakl teatralny „Piraci i wyspa skarbów", który odbędzie się w sali widowiskowej ośrodka w dniu  13 lipca (środa), godz. 12.00. Wstęp wolny.
  Data publikacji:
 • Spektakl Teatralny dla dzieci „Żółta ciżemka", 18 lipca (poniedziałek), godz. 12.00. Wstęp wolny

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej oraz Profilaktyczno - Edukacyjny Teatr Dzieci i Młodzieży „Blaszany bębenek" zaprasza dzieci na spektakl teatralny „Żółta ciżemka", który odbędzie się w sali widowiskowej ośrodka w dniu 18 lipca (poniedziałek) o godz. 12.00. Wstęp wolny.  
  Data publikacji:
 • Zapraszamy na projekcję filmu animowanego dla dzieci „Asterix i Obelix. Osiedle bogów", 21 lipca o godz. 16.30

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej zaprasza dzieci na projekcję filmu animowanego  „Asterix i Obelix. Osiedle bogów", która odbędzie się w dniu 21 lipca br. o godz. 16.30 w sali widowiskowej Ośrodka. Zapraszamy.
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z pokazu grup tanecznych RYTMIX z dnia 23 czerwca br.

  Brak opisu obrazka
  W dniu 23 czerwca br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie odbył się pokaz grup tanecznych RYTMIX z choreografiami tanecznymi opracowanymi w ciągu ostatniego roku. Brawurowe występy młodych tancerzy wywołały ogromny entuzjazm widowni i wiele uśmiechów. Prowadzenie zajęć i przygotowanie grup: Karolina Lukoszek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
  Data publikacji:
 • Koncert wokalistów Sceny Muzycznej z dnia 19.06.2022 r. - Galeria zdjęć

  Brak opisu obrazka
  W dniu 19.06.2022 r. na scenie sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert wokalistów Sceny Muzycznej podsumowujący dwa lata pracy. Nasi wokaliści zaprezentowali piękne, poetyckie i wzruszające utwory polskich artystów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Prowadzenie zajęć: Katarzyna Paszula, akompaniament : Paweł Ostrowski. 
  Data publikacji:
 • Galeria zdjęć z podsumowania zajęć instrumentalnych (gitara, pianino) z dnia 22 czerwca br.

  Brak opisu obrazka
  W dniu 22 czerwca br. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert podsumowujący zajęcia instrumentalne  gitary i pianina. Uczestnicy zajęć zaprezentowali utwory , których nauczyli się w trakcie roku nauki. Prowadzenie zajęć pianina: Paweł Ostrowski, gitary: Paweł Kaliciński. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
  Data publikacji:
 • Galeria zdjęć z koncertu Studia Piosenki z dnia 22 czerwca br.

  Brak opisu obrazka
  W dniu 22 czerwca br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert wokalistów Studia Piosenki podsumowujący rok pracy. Wokaliści zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar w bardzo ciekawych aranżacjach.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Prowadzenie zajęć: Magdalena Krzemień
  Data publikacji:
 • Pokaz dla rodziców grup tańca nowoczesnego z elementami rytmiki i baletu dla przedszkolaków - galeria zdjęć

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu dla rodziców grup tańca nowoczesnego z elementami rytmiki i baletu dla przedszkolaków., który odbył się w dniu 14 czerwca br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Prowadzenie zajęć: Marta Helińska.  
  Data publikacji:
 • Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Wiosna w obiektywie" - protokół Jury

  Brak opisu obrazka
  W dniu 20 czerwca br. zakończyła się kolejna edycja Konkursu Fotograficznego przeprowadzonego w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Wiosna w obiektywie". Odbiór nagród odbędzie się w dniu 30 czerwca (czwartek) w sekretariacie ośrodka w godz. 8.00 - 15.00. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu i obejrzenia nagrodzonych zdjęć. 
  Data publikacji:
 • Regulamin / Contest Rules KARPIK 2022

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Karpik 2022. Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. Liczy się data wpływu do organizatora. We invite you to take part in the Karpik 2022 competition. The deadline for submissions is September 30. The date of receipt by the organizer is what counts.  
  Data publikacji:
 • Konkurs rysunkowy dla dzieci MAŁY KARPIK 2022

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym MAŁY KARPIK 2022. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Niemodlin oraz gmin: Lasowice Wielkie, Lewin Brzeski, Murów, Ozimek, Pokój, Popielów, Świerczów, Tułowice, Turawa, Zębowice. Uczestnicy oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych: - kategoria I: klasy 0-4, - kategoria II: klasy 5-6, - kategoria III: klasy 7-8. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie lub dostarczenie pracy wraz z kartą zgłoszeń uczestnika do dnia 30 września na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, ul. Mikołaja Reja 1, 49-100 Niemodlin.    
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z koncertu duetu - Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia, wokalistów Sceny Muzycznej

  Brak opisu obrazka
  W dniu 26 maja br. na scenie sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert duetu Sceny Muzycznej - Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia. Przygotowanie muzyczne - Katarzyna Paszula, akompaniament - Paweł Ostrowski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.    
  Data publikacji:
Wersja XML