Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Wyniki Konkursu na Palmę Wielkanocną 29 marca br.

  W dniu 29 marca br. został rozstrzygnięty Konkurs na Wielkanocną Palmę. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu, dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom gratulujemy. Prosimy nagrodzonych o odbiór nagród i dyplomów w sekretariacie od 30 marca do 6 kwietnia, do tego dnia można również odebrać palmy wielkanocne, które brały udział w konkursie.      
 • XXVI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Tańcowadła” 15 kwietnia br.

  Obie grupy turniejowe z Ośrodka Kultury w Niemodlinie wytańczyły awans do etapu finałowego Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych. Pokonały 12 formacji dziecięcych – Rytmix 4 oraz 6 formacji młodzieżowych – Rytmix 1. Finał odbędzie się w Ozimku 15 kwietnia br. Gratulacje dla całej grupy 48 Tancerzy i Pani Instruktor Karoliny Lukoszek.
 • Ogólnopolski konkurs we Wrocławiu „Bardzo Wielka Woda” 31 marca br.

  Wokaliści Sceny Muzycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej - Joanna Paluszkiewicz i Krzysztof Pawlus, zakwalifikowali się do ogólnopolskiego konkursu piosenek Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu „Bardzo Wielka Woda.” Konkurs odbędzie się 31 marca. Przygotowanie muzyczne: Katarzyna Paszula, akompaniament: Michał Olech.
 • Konkurs na palmę wielkanocną

  Zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie na palmę wielkanocną. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dn. 24 marca na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, ul. M. Reja 1, 49-100 Niemodlin, dostarczenie do sekretariatu ośrodka kultury lub przesłanie na adres: okpromocja@okniemodlin.org
 • Dostosowanie widowni i sceny Ośrodka Kultury w Niemodlinie do wymogów ppoż.

  Ostatnim elementem przebudowy Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. A. Osieckiej, ale najważniejszym z punktu widzenia widzów oraz funkcjonalności obiektu, jest przebudowa widowni i sceny Ośrodka. Celem projektu jest dostosowanie widowni, sceny i jej tzw. kieszeni do wymogów ppoż. wraz z wymianą wyeksploatowanej instalacji, urządzeń i sprzętu scenicznego, oświetleniowego oraz nagłośnieniowego. Umowę zawarto 4 sierpnia 2022 roku, z konsorcjum firm: BSC System Sp. z o.o., z Warszawy oraz E.S.S. – Audio Sp. z o.o., z Łomianek.
 • Konkurs rysunkowy dla dzieci MAŁY KARPIK 2023

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym MAŁY KARPIK 2023.W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Niemodlin oraz gmin: Lasowice Wielkie, Lewin Brzeski, Murów, Ozimek, Pokój, Popielów, Świerczów, Tułowice, Turawa, Zębowice.  Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie lub dostarczenie pracy wraz z kartą zgłoszeń uczestnika do dnia 30 września na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, ul. Mikołaja Reja 1, 49-100 Niemodlin.  
 • Regulamin / Contest Rules KARPIK 2023

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Karpik 2023. Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. Liczy się data wpływu do organizatora. We invite you to take part in the Karpik 2023 competition. The deadline for submissions is September 30. The date of receipt by the organizer is what counts. 
 • Fotorelacja z drugiego tygodnia ferii z Ośrodkiem Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej

  Ferie z Ośrodkiem Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, dobiegły końca. W drugim tygodniu dzieci mogły skorzystać z warsztatów tańca, na których były lekcje baletu, gimnastyka i choreografia. Zadanie zostało zrealizowane w ramach gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz gminnego programu przeciwdziałania narkomanii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 • Fotorelacja z balu karnawałowego w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej

  W dniu 16 lutego w naszym ośrodku odbył się bal karnawałowy dla dzieci, w którym wzięło udział wielu fantastycznych przebierańców. Zabawę prowadziły animatorki Perfectto, które bawiły się razem z  dziećmi rozgrzewając je do czerwoności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy. Zadanie realizowane w ramach gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz gminnego programu przeciwdziałania narkomanii.
 • Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Miłość jest wśród nas”

  W Ośrodku Kultury w Niemodlinie w dniu 8 lutego br. o godzinie 9.30 odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Miłość jest wśród nas". Patronat honorowy nad konkursem objęła burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz. Zapraszamy do zapoznania się z protokołem obrad jury i do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
Wersja XML