Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

@wydanie Pulsu Niemodlina styczeń/luty 2013

Drodzy Czytelnicy!
W Wasze ręce oddajemy pierwsze wydanie Pulsu Niemodlina w roku 2013. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie czytali nasze czasopismo przez cały rok.
W styczniowo-lutowym numerze relacjonujemy przebieg 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ofiarności mieszkańców Niemodlina i sponsorów, nasze miasto przekazało trochę ponad siedem tysięcy złotych na konto Fundacji Owsiaka. Opisujemy również, jak dzieci naszej gminy spędziły czas ferii zimowych, korzystając z bogatej oferty zajęć Ośrodka Kultury, OSiR-u i biblioteki. Warto także zapoznać się z propozycjami wydarzeń kulturalnych, które niedługo będą miały miejsce w Ośrodku Kultury i naszej gminie (kabaret, koncerty, wernisaże, konkursy). Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jedną z propozycji, zwłaszcza dla seniorów, jest Uniwersytet Trzeciego Wieku w Niemodlinie, który w styczniu rozpoczął swoją działalność. Na pewno będziemy o jego działaniach informować.
W biuletynie gminnym kolejne szczegóły dotyczące sprawy śmieci i związanych z nimi opłatami. Naprawdę warto dokładnie przeczytać te informacje i, do czego oczywiście zachęcamy, śmieci segregować, aby lepiej chronić środowisko.
Na łamach nowego wydania pojawiły się stałe działy, m.in. wieści z gminy – tutaj przeczytacie Państwo na temat kolejnej zrealizowanej inwestycji w gminie – świetlicy w Rzędziwojowicach, spotkaniach opłatkowych oraz szkoleniu dla organizacji pozarządowych na temat możliwości pozyskiwania dofinansowania. W dziale edukacja zamieszczamy materiały z wielu szkolnych uroczystości i przedstawień jasełkowych, natomiast w dziale sportowym dzielimy się z Państwem sukcesami naszych sportowców. 
Miłej lektury życzy redakcja.
 
PDFPuls Niemodlina styczeń/luty 2013
Wersja XML