Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyniki konkursu Karpik 2021 i Mały Karpik 2021

 

Protokół obrad jury

XIX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego
„Karpik” 2021

          Jury w składzie: Jerzy Głuszek - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Katarzyna Pasternak, Małgorzata Biedroń, podczas obrad w dniu 1 października 2021 r. ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX

Czesław Przęzak (Polska)

Nagrody główne:

Henryk Cebula (Polska)

Maciej Trzepałka (Polska)

Konstantin Kazanchev (Ukraina)

Nagroda Specjalna  Dyrektora Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie

Sławomir Łuczyński (Polska)

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego:

Bartłomiej Belniak (Polska)

Emil Idzikowski (Polska)

Dariusz Dąbrowski (Polska)

Nagroda Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział w Opolu

Piotr Opałka (Polska)

Wyróżnienia honorowe (dyplomy)

  1. Dariusz Pietrzak (Polska)
  2. Janek Janowski (Polska)
  3. Jiri Srna (Czechy)
  4. Musa Gumus (Turcja)
  5. Sławomir Makal (Polska)

 

Praca GRAND PRIX

autor: Czesław Przęzak (Polska)

 

Brak opisu obrazka

 

Protokół obrad jury

XIX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego

„MAŁY KARPIK”  2021

          Jury w składzie: Jerzy Głuszek  - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Katarzyna Pasternak, Małgorzata Biedroń, podczas obrad w dniu 1 października 2021 r., ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX

Zofia Machnio, Dom Kultury w Ozimku, kl. „0”

Kat. klasy 0-IV

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – Bartosz Dudarz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie, kl. 4

III miejsce – Anna Boliukh, Dom Kultury w Ozimku, kl. 2

Nagrody Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział w Opolu

I nagroda – Zuzanna Piórkowska, Dom Kultury w Ozimku, kl. 4

II nagroda – Lena Nowak, Dom Kultury w Ozimku, kl. 3

III nagroda – Hanna Jagiełło, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie, kl. 4

Nagroda Firmy Ornament z Nysy

Amelia Wajda – Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie, kl. 1

Kat. klasy V – VI

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – Agata Kotysz, Dom Kultury w Ozimku, kl. 5

Nagrody Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział w Opolu

I nagroda – Patrycja Kotysz, Dom Kultury w Ozimku, kl. 5

II nagroda – Szymon Lasman, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie, kl. 5

III nagroda – Szymon Bigas, Dom Kultury w Ozimku, kl. 5

 

Kat. klasy VII-VIII

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – nie przyznano

Nagroda Firmy Ornament z Nysy

Patrycja Śliwka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie, kl. 7

 

Praca GRAND PRIX

autor: Zofia Machnio, Dom Kultury w Ozimku, kl. „0”

 

Brak opisu obrazka

 

 

 

Wersja XML