Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncert „Piosenki Polskiego Kina", Żaneta Plotnik & Zespół Take Style - 7 listopada (niedziela), godz.17.00

Zapraszamy na Koncert Piosenki Polskiego Kina"

Żaneta Plotnik & Zespół Take Style

n4 ŻANETA PLOTNIK_ (002).jpeg

Melodie z polskich  filmów:  Szpieg w masce, Pieśniarz Warszawy, Noce i dnie, W pustyni i w puszczy, Ogniem i mieczem, Jan Serce, Miś, Pan Tadeusz i inne wykona: Żaneta Plotnik – wokal oraz zespół Take Style: Arkadiusz Czyżewski – skrzypce elektryczne,  Jacek Hornik – saksofony,  Piotr Skrzypiec – piano, Jan Wezner – perkusja, cymbały.

 

TAKE STYLE PROJECT - Projekt muzyczny, który powstał z inicjatywy wokalistki Żanety Plotnik i zespołu Take Style w 2010 roku. Koncerty TAKE STYLE PROJECT są muzyczną ucztą i prawdziwą rozkoszą dla ucha. Nie brakuje tu wyśmienitych aranżacji, ekspresyjnych dźwięków i profesjonalnych wykonań. Bogaty repertuar sprawia, że muzyką grupy z Opola nasycić się może zarówno prawdziwy meloman jak i wrażliwy na muzykę laik. O profesjonalizmie zespołu najlepiej świadczy wykształcenie i bogate doświadczenie muzyczne członków grupy.

Żaneta Plotnik - wokalistka, prezenterka, animatorka kultury i trenerka wokalna. Reprezentantka Polski w Paryżu w Global Singing Talent Search Avon Voices 2011. Wystąpiła na 47 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Debiuty 2010) i została nagrodzona za najlepszy debiut w plebiscycie słuchaczy Radia Opole. Za działalność artystyczną otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego dla animatorów i twórców kultury Opolizensi Arte Laureato. Od kilku lat współtworzy z Kubą Mitorajem projekt Zakuka, który został nagrodzony Opolską Marką 2019, otrzymał honorowe wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Folkowym w Lublinie, a także został wyróżniony tytułem: Talent Marszałkowski 2021. Często koncertuje w kraju i za granicą oraz  prowadzi w Radiu Opole: „Opolski Koncert życzeń”, audycję „Piosenki z legendą” i cykl „Swojego nie znacie”.  Założycielka i instruktorka Klubu Wokalisty wspierającego młode talenty. W muzyce najbardziej ceni emocje i nieustanną możliwość poszukiwania dźwięków. Żaneta Plotnik jest pomysłodawcą i trenerem cyklicznych warsztatów wokalnych Uwolnij Głos, które gościły m.in. Monikę Urlik, Ewę Urygę, Dorotę Miśkiewicz, Mieczysława Szcześniaka, Kubę Molędę, Marikę, Wojciecha Myrczka oraz corocznie pianistę Pawła Tomaszewskiego.  Elżbieta Zapendowska powiedział o niej: „Żaneta ma w sobie coś takiego, że publiczność chce jej słuchać, z tym trzeba się urodzić”.

 

Wersja XML