Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncert uczniów

Brak opisu obrazka W dniu 12 stycznia br. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie odbył się koncert zatytułowany „Kolędy i nie tylko…” Wykonawcami były dzieci, które uczęszczają na zajęcia instrumentalne do klas: gitary, pianina oraz keyboardu, a podopiecznych przygotowali instruktorzy Ośrodka Kultury: Paweł Kaliciński z klasy gitary oraz Paweł Ostrowski uczący gry na pianinie i keyboardzie.
Koncert rozpoczął się o godz. 17:30 w wypełnionej publicznością po brzegi sali kameralnej. Licznie zgromadzeni rodzice, przyjaciele oraz przybyli goście mogli posłuchać najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd oraz znanych utworów. W popisie swoich umiejętności uczestniczyło piętnastu wykonawców, którzy w ten sposób podsumowali pierwsze półrocze nauki gry na instrumentach. Dla niektórych uczniów było to również pierwsze publiczne wystąpienie przy tak licznej publiczności. Dzieci zagrały bezbłędnie wszystkie utwory, ciesząc tym swoich rodziców, którzy chyba bardziej przeżywali występ swoich dzieci, niż sami wykonawcy.
W miłej atmosferze przy dźwiękach „Cichej Nocy” pożegnaliśmy się z maluchami i ich rodzicami życząc spokojnych, zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.
W koncercie udział wzięli: Katarzyna Dolak, Roksana Rudnik, Szymon Paszkowski, Karolina Budnik, Mateusz Żuk, Jakub Dybek, Małgorzata Matuszek, Oliwia Brzęczek, Aleksandra Rogala, Wojciech Ratuszny, Julia Franciszków, Zofia Rogala, Filip Hajtałowicz, Dorota Gorczowska.
Paweł Ostrowski

Wersja XML